HAKKIMIZDA

EKOM TANITIM

EKOM Group’un 1992 yılında kurulan ilk şirketi ve amiral gemisi olarak, iş ortaklarımızın ürünlerinin Türkiye’nin dört bir yanındaki satış noktalarında tanıtılmasını ve satın alınmasını kolaylaştıracak ekipler kuruyor ve onları yönetiyoruz.

Aynı zamanda Türkiye geneline yayılmış ekibimiz sayesinde iş ortağımızın dilediği market, mağaza, eczane gibi satış noktalarında, alışveriş merkezleri, plazalar, metro durakları, vapurlar ve iskeleler, stadyumlar, konser alanları, kıyı şeritlerinde özel geliştirdiğimiz projeleri hayata geçiriyoruz.

EKOM GROUP

HAKKINDA

İş ortaklarımızın pazar payını yükseltmek ve satışlarını arttırmak amacıyla mağaza içi aktiviteden merchandising hizmetine, POSM lojistiğinden yazılım çözümlerine kadar birçok alanda hizmet sunuyoruz.

EKOM Group bünyesinde, merchandising ve aktivite hizmeti sunan Bireysel Tanıtım ve EKOM Tanıtım, POSM lojistiği ve depolamaya odaklanan Transpop şirketlerimiz yer alıyor.

Özellikle FMCG ve perakende sektörleri için geliştirdiğimiz akıllı çözümler, yazılımlar ve sunduğumuz katma değerli hizmetler sayesinde, doğrudan pazarlama sektörüne öncülük ediyoruz.

İstanbul’daki genel merkezimiz, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Samsun’da yer alan bölge müdürlüklerimiz ve Türkiye’nin 81 iline yayılmış saha ekiplerimizle beraber 30 yıldır iş ortaklarımızın yanında yer alıyor ve onlar için değer yaratmayı sürdürüyoruz.

Bölge Yapılanmamız

İstanbul’daki genel merkezimizin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir ve Samsun’da yer alan bölge müdürlüklerimiz, Muğla, Kütahya, Konya, Trabzon, Gaziantep ve Kayseri’de bulunan ofislerimiz ve Türkiye’nin 81 iline yayılmış ekiplerimiz ile hizmet sunmaya devam ediyoruz.