Paylaşımlı Merch

İş ortaklarımızın hayatını kolaylaştırmak, fayda ve maliyet dengesinde maksimum verim sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz Paylaşımlı Merch hizmetimiz kapsamında, sınırlı ekipler ile kapsanamayan illerde, en yüksek cirolu noktalara, saatlik merchandising hizmeti sunuyoruz. Dijital platformlar ile operasyonumuzu denetliyor ve iş sonuçlarımızı ölçerek raporluyoruz. En önemlisi de Merchlerin eğitim, motivasyon, İSG, hak ediş ve tazminatlar ile ilgili tüm yükümlülükleri için ek maliyetler talep etmiyoruz.

Günümüz perakende sektöründeki rekabet ortamında indirim marketlerinin gücü giderek artıyor. Dolayısıyla merchandising hizmetlerinin yeniden ele alınması gerekiyor. Bu şartlar altında da tüm illerdeki potansiyeli yüksek satış noktalarını kapsamak ve marka farkındalığını sürdürme gerekliliği ortaya çıkıyor.

Maksimum verimliliği destekleyen Paylaşımlı Merch hizmetimiz sayesinde;

Personel maaşı, yemek, yol, SGK, kıyafet, eğitim, İSG, cihaz, kontrol & yönetim (SPV, BM, PM, Eğitmen, Analist), ihbar, kıdem gibi tazminat maliyetleri, ajans hizmet bedeli gibi konuları düşünmek zorunda değilsiniz.

Biz sizin için tüm bunları üstleniyoruz.

Artan maliyetlere çözüm üretmek amacıyla 2023 yılında başladığımız proje kapsamında şu anda;

 • 2 firmaya (Global) 

• 30.000 saat/ay 

• 52 ilde 

• 2.000 farklı mağazada hizmet sunuyoruz. 

Tüm süreci dijital olarak takip ediyor ve raporluyoruz.

Sistem içinde olan iş ortaklarımıza sorduk…

Paylaşımlı Merchandising İçinde gördüğünüz faydalar neler?